افتتاح مدرسه جدید سما دزفول

۲۵ مهر ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۲ کد : ۴۹۶ آخرین اخبار خبر تصویری
تعداد بازدید:۵۸

آئین افتتاحیه مدرسه جدید سما دزفول (دبستان و پیش دبستان پسرانه شعبه دوم) با حضور دکتر علی افروس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول و دکتر علی براتی رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما دزفول و دیگر مسئولین در مجتمع آموزشی شهید سوداگر برگزار گردید.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما دزفول با اشاره به لزوم حرکت به سوی توسعه آموزشی پایدار از طریق ایفای نقش راهبردی تاسیس و گسترش کمّی و کیفی مراکز آموزشی، راه اندازی و گسترش مدارس سما در شهرستان دزفول را یک گام رو به جلو و آتیه دار از منظر توسعه عدالت آموزشی دانسته و بر اهمیت هم افزایی در این خصوص تاکید نمود.
دکتر علی براتی افزود تعداد مدارس سما دزفول در سه سال گذشته از پنج مدرسه به ده آموزشگاه ( هفت مدرسه و سه پیش دبستان) افزایش یافته و جمعیت دانش آموزان نیز از ۶۴۸ دانش آموز به بیش از ۱۳۰۰ دانش آموز رسیده است.

ایشان ضمن ابراز خرسندی از به ثمر رسیدن تلاش های صورت گرفته در راستای تاسیس و راه اندازی مدارس جدید سما دزفول، استقبال شایان توجه شهروندان دزفول از مجموعه مدارس سما را گواه تبدیل شدن سما دزفول به یک برند موفق و مورد وثوق در سطح منطقه و توجه ویژه این مرکز به کیفیت و نیازمندی آموزشی مخاطبان مراکز سما برشمرد.